POLETNI PAKETIKULINARIČNI SEPTEMBER V MEDVODAHZavod SotočjeOKUSI MEDVODVisit MedvodeZavod Sotočje
1 2 3 4 5 6

Kontakt

JAVNI ZAVOD SOTOČJE MEDVODE
Ostrovrharjeva ulica 4, SI - 1215 Medvode
Centrala: 
T: 01 36 14 346
M: 041 378 050
E-naslov: info@zavodsotocje.si 
W: www.zavodsotocje.si 


v. d. direktorja: Aleš KALAN
Številka telefona: 01 36 26 220
E-naslov: ales@zavodsotocje.si

Strokovna sodelavka I: Ines ISKRA
Številka telefona: 01 36 26 222  
Številka prenosnega telefona: 041 600 717
E-naslov: ines@zavodsotocje.si

Vodja turističnih programov: Jure GALIČIČ
Številka telefona: 01 36 26 225
Številka prenosnega telefona: 041 298 485
E-naslov: jure@zavodsotocje.si

Turistični informator I: Jure GALIČIČ
Številka telefona: 01/ 36 26 225
Številka prenosnega telefona: 041 298 485
Številka faksa: 01/ 36 26 228 
E-naslov: jure@zavodsotocje.si

Vodja mladinskih programov: Rok TOMŠIČ
Številka prenosnega telefona: 041 511 687
E-naslov: rok@zavodsotocje.si

Koordinator in organizator kulturnega programa: Sabina SPANJOL
Številka telefna: 041 550 668
E-naslov: sabina@zavodsotocje.si

Strokovni delavec s posebnimi znanji in sposobnostmi IV: Boštjan LUŠTRIK
Številka telefona: 01 36 14 346
Številka prenosnega telefona: 041 378 050
E-naslov: bostjan@medvode.info



ŠPORTNA DVORANA MEDVODE
Ostrovrharjeva ulica 4, 1215 Medvode

Recepcija:
Številka telefona : 01 36 26 226

Vzdrževalec športne infrastrukture II: Marko DOBNIKAR
Številka prenosnega telefona: 031 793 062
E-naslov: marko@zavodsotocje.si

Vzdrževalec športne infrastrukture III: Roman STARMAN
Številka prenosnega telefona: 040 507 817
E-naslov: roman@zavodsotocje.si

Vzdrževalec športne infrastrukture III: Janez LOČNIŠKAR
Številka prenosnega telefona: 041 357 800 
E-naslov: janez@zavodsotocje.si 

Vzdrževalec športne infrastrukture II: Dragan DJUKIĆ
Številka prenosnega telefona: 041 288 118
E-naslov: dragan@zavodsotocje.si



NORDIJSKI CENTER BONOVEC MEDVODE
Iztokova ulica, 1215 Medvode

Blagajna in informacije
Številka snežnega telefona: 040 612 818
E-naslov: nordijski.center@zavodsotocje.si

Vodja vzdrževanja: Klemen SVOLJŠAK (Nordijsko športno društvo Medvode)
Številka prenosnega telefona: 040 301 419



TURISTIČNO INFORMACIJSKI CENTER MEDVODE
Cesta komandanta Staneta 2, 1215 Medvode

Številka telefona: 01 361 43 46
Številka prenosnega telefona: 041 378 050 
E-naslov: info@visitmedvode.si

Turistični informator: Boštjan LUŠTRIK
E-naslov: bostjan@medvode.info